HM62-3715221MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM62-3715221MLFTR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 210MA 6.252 OHM
Fitxak: HM62-3715221MLFTR.pdf
  • Mezua
HM62-3715221MLFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM62-3715221MLFTR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 220UH 210MA 6.252 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5527 pcs Datuen fitxa HM62-3715221MLFTR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
estali Unshielded Series HM62
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 220µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 6.252 Ohm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 6.252 Ohm Uneko balorazioa 210mA
Uneko - Saturazioa 290mA