HM61-10100LFTR7
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM61-10100LFTR7
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 1.3A 120 MOHM SMD
Fitxak: HM61-10100LFTR7.pdf
  • Mezua
HM61-10100LFTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM61-10100LFTR7 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 1.3A 120 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4974 pcs Datuen fitxa HM61-10100LFTR7.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.165" W (4.80mm x 4.20mm)
estali Unshielded Series HM61
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm)
Frekuentzia - Self Resonant 30MHz Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 120 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm Uneko balorazioa 1.3A