HM50-821KLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM50-821KLF
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820UH 360MA 1.96 OHM
Fitxak: HM50-821KLF.pdf
  • Mezua
HM50-821KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM50-821KLF fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 820UH 360MA 1.96 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3653 pcs Datuen fitxa HM50-821KLF.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)
estali Unshielded Series HM50
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 820µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 820µH Unshielded Inductor 360mA 1.96 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.96 Ohm Max Uneko balorazioa 360mA
Uneko - Saturazioa 440mA