HM36-13112R4LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM36-13112R4LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.4UH 16.5A 3.2 MOHM
Fitxak: HM36-13112R4LFTR13.pdf
  • Mezua
HM36-13112R4LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM36-13112R4LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 2.4UH 16.5A 3.2 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2764 pcs Datuen fitxa HM36-13112R4LFTR13.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0504 (1311 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.516" L x 0.441" W (13.10mm x 11.20mm)
estali Shielded Series HM36
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0504 (1210 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 2.4µH Altuera - Eserita (Max) 0.234" (5.95mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 2.4µH Shielded Inductor 16.5A 3.2 mOhm Max 0504 (1210 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 3.2 mOhm Max Uneko balorazioa 16.5A