HM17A-108470LF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM17A-108470LF
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 2.1A 99 MOHM TH
Fitxak: HM17A-108470LF.pdf
  • Mezua
HM17A-108470LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM17A-108470LF fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 47UH 2.1A 99 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5698 pcs Datuen fitxa HM17A-108470LF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 99 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC Erresistentzia (DCR) 99 mOhm Max Uneko balorazioa 2.1A