HM17A-106181LF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM17A-106181LF
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180UH 840MA 560 MOHM
Fitxak: HM17A-106181LF.pdf
  • Mezua
HM17A-106181LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM17A-106181LF fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 180UH 840MA 560 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4954 pcs Datuen fitxa HM17A-106181LF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 180µH Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 180µH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 560 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC Erresistentzia (DCR) 560 mOhm Max Uneko balorazioa 840mA