HM17A-106101LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM17A-106101LF
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 1.3A 320 MOHM TH
Fitxak: HM17A-106101LF.pdf
  • Mezua
HM17A-106101LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM17A-106101LF fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 100UH 1.3A 320 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3229 pcs Datuen fitxa HM17A-106101LF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
estali Unshielded Series HM17A
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial - 4 Leads
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 100µH Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 320 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC Erresistentzia (DCR) 320 mOhm Max Uneko balorazioa 1.3A