HA55L-3023163LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA55L-3023163LF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HA55L-3023163LF
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 16.3UH 37A 3.25 MOHM
Fitxak: HA55L-3023163LF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HA55L-3023163LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HA55L-3023163LF fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 16.3UH 37A 3.25 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8721 pcs Datuen fitxa HA55L-3023163LF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.181" L x 0.906" W (30.00mm x 23.00mm)
estali Shielded Series HA55
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tray Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 987-1484
HA55L3023163LF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 16.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 16.3µH Shielded Wirewound Inductor 37A 3.25 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 3.25 mOhm Max
Uneko balorazioa 37A Uneko - Saturazioa 27A