GS-3-100-1503-F-LF
TT ElectronicsTT Electronics
GS-3-100-1503-F-LF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GS-3-100-1503-F-LF
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 150K OHM 3W 1% AXIAL
Fitxak: GS-3-100-1503-F-LF.pdf
  • Mezua
GS-3-100-1503-F-LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GS-3-100-1503-F-LF fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 150K OHM 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4130 pcs Datuen fitxa GS-3-100-1503-F-LF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.224" Dia x 0.516" L (5.70mm x 13.10mm)
Series GS-3 Erresistentzia 150 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 989-1201-2
GS31001503FLF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film