D55342E07B499AR
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B499AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B499AR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 499 OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B499AR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D55342E07B499ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B499AR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 499 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5321 pcs Datuen fitxa D55342E07B499AR.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 499 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1217-1053-6
1217-1053-6-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 499 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D55342E07B499ARTP
D55342E07B499ARTP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 499 OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 15348 pcs
Deskarga: D55342E07B499ARTP.pdf
RFQ
D55342E07B499BPWS
D55342E07B499BPWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 499K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 16844 pcs
Deskarga: D55342E07B499BPWS.pdf
RFQ
D55342E07B499ARTI
D55342E07B499ARTI