D55342E07B392AR
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B392AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B392AR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 392 OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B392AR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
D55342E07B392ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B392AR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 392 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9818 pcs Datuen fitxa D55342E07B392AR.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 392 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1217-1044-1
1217-1044-1-MIL
PFC-W1206R-07-3920-B-1520
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 392 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D55342E07B38B3RT5
D55342E07B38B3RT5
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 38.3K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 37821 pcs
Deskarga: D55342E07B38B3RT5.pdf
RFQ
D55342E07B390ARWS
D55342E07B390ARWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 390 OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 17372 pcs
Deskarga: D55342E07B390ARWS.pdf
RFQ
D55342E07B392ARTP
D55342E07B392ARTP
deskribapena: RES SMD 392 OHM 0.1% 1/4W 1206