D55342E07B16B5R
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B16B5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B16B5R
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B16B5R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D55342E07B16B5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B16B5R fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4700 pcs Datuen fitxa D55342E07B16B5R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 16.5 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1217-1019-1
1217-1019-1-MIL
PFC-W1206R-07-1652-B-1520
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 16.5 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D55342E07B16B4RTI
D55342E07B16B4RTI
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 16.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 16030 pcs
Deskarga: D55342E07B16B4RTI.pdf
RFQ
D55342E07B16B4RWI
D55342E07B16B4RWI
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 16563 pcs
Deskarga: D55342E07B16B4RWI.pdf
RFQ
D55342E07B16B5RWS
D55342E07B16B5RWS
deskribapena: RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Deskarga: D55342E07B16B5RWS.pdf
D55342E07B16B5RWI
D55342E07B16B5RWI