UG2004PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
UG2004PTHC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UG2004PTHC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 20A TO247AD
Fitxak: UG2004PTHC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
UG2004PTHC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UG2004PTHC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ARRAY GP 200V 20A TO247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84237 pcs Datuen fitxa UG2004PTHC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 930mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (TO-3P) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 25ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-3
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Through Hole TO-247-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A