TSM60N600CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM60N600CP ROG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TSM60N600CP ROG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CHANNEL 600V 8A TO252
Fitxak: TSM60N600CP ROG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
TSM60N600CP ROGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TSM60N600CP ROG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena MOSFET N-CHANNEL 600V 8A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121712 pcs Datuen fitxa TSM60N600CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 4A, 10V
Power Dissipation (Max) 83W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak TSM60N600CP ROGTR
TSM60N600CP ROGTR-ND
TSM60N600CPROGTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 743pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V
Deskribapen zehatza N-Channel 600V 8A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)