TSM033NB04LCR RLG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM033NB04LCR RLG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TSM033NB04LCR RLG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena MOSFET SINGLE N-CHANNEL TRENCH
Fitxak: TSM033NB04LCR RLG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
TSM033NB04LCR RLGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TSM033NB04LCR RLG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena MOSFET SINGLE N-CHANNEL TRENCH Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 112910 pcs Datuen fitxa TSM033NB04LCR RLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDFN (5x6)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 mOhm @ 21A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.1W (Ta), 107W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerLDFN Beste izenak TSM033NB04LCRRLGTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4456pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 79nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V Deskribapen zehatza N-Channel 40V 21A (Ta), 121A (Tc) 3.1W (Ta), 107W (Tc) Surface Mount 8-PDFN (5x6)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 21A (Ta), 121A (Tc)