TS20P06GHD2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS20P06GHD2G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TS20P06GHD2G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena BRIDGE RECT 1P 800V 20A TS-6P
Fitxak: TS20P06GHD2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10800 pcs
  • Mezua
TS20P06GHD2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TS20P06GHD2G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena BRIDGE RECT 1P 800V 20A TS-6P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140006 pcs Datuen fitxa TS20P06GHD2G.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 800V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 20A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea TS-6P
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP, TS-6P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Single Phase
Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole TS-6P Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 800V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TS20P07GHD2G
TS20P07GHD2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 20A TS-6P
Stockean: 154088 pcs
Deskarga: TS20P07GHD2G.pdf
RFQ
TS20P07GHC2G
TS20P07GHC2G
Stockean: 162861 pcs
Deskarga: TS20P07GHC2G.pdf
RFQ
TS20P06G D2G
TS20P06G D2G
deskribapena: BRIDGE RECT 1P 800V 20A TS-6P