TS20P02GHD2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS20P02GHD2G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TS20P02GHD2G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena BRIDGE RECT 1P 100V 20A TS-6P
Fitxak: TS20P02GHD2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10800 pcs
  • Mezua
TS20P02GHD2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TS20P02GHD2G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena BRIDGE RECT 1P 100V 20A TS-6P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129829 pcs Datuen fitxa TS20P02GHD2G.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 100V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 20A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea TS-6P
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP, TS-6P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Single Phase
Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole TS-6P Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TS20P02GHC2G
TS20P02GHC2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: BRIDGE RECT 1P 100V 20A TS-6P
Stockean: 160058 pcs
Deskarga: TS20P02GHC2G.pdf
RFQ
TS20P02G C2G
TS20P02G C2G