SRAS8100HMNG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSC (Taiwan Semiconductor)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRAS8100HMNG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO263AB
Fitxak: SRAS8100HMNG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
SRAS8100HMNGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRAS8100HMNG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO263AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196762 pcs Datuen fitxa SRAS8100HMNG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 950mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AB (D²PAK) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 8A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 8A Capacitance @ Vr, F -