SMF48AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF48AHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF48AHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Fitxak: SMF48AHRVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMF48AHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF48AHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 169405 pcs Datuen fitxa SMF48AHRVG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 48V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOD-123W Beste izenak SMF48AHRVGCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.6A