SMBJ36AHM4G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ36AHM4G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ36AHM4G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Fitxak: SMBJ36AHM4G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ36AHM4Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ36AHM4G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 568192 pcs Datuen fitxa SMBJ36AHM4G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMB)
Series Automotive, AEC-Q101, SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.8A