SFAF2004GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SFAF2004GHC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFAF2004GHC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A ITO220AC
Fitxak: SFAF2004GHC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
SFAF2004GHC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFAF2004GHC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 20A ITO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 173539 pcs Datuen fitxa SFAF2004GHC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 975mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2 Full Pack
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 20A Through Hole ITO-220AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A
Capacitance @ Vr, F 170pF @ 4V, 1MHz