SF37GHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF37GHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SF37GHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD
Fitxak: SF37GHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SF37GHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SF37GHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 456385 pcs Datuen fitxa SF37GHA0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.7V @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 500V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201AD Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua DO-201AD, Axial
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 500V 3A Through Hole DO-201AD
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 500V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 60pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SF36S011100
SF36S011100
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Stockean: 9284 pcs
Deskarga: SF36S011100.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH TOGGLE SPDT 300MA 30V
Stockean: 10858 pcs
Deskarga: SF36S020000.pdf
RFQ
SF37
SF37
fabrikatzaileak: NorComp
deskribapena: SEALING FLANGE 37POS SILICON
Deskarga: SF37.pdf
SF37G R0G
SF37G R0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 500V 3A DO201AD
Deskarga: SF37G R0G.pdf
SF38-AP
SF38-AP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE GPP HE 3A DO-201AD
Deskarga: SF38-AP.pdf
SF38-TP
SF38-TP