SF3005PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF3005PTHC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SF3005PTHC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD
Fitxak: SF3005PTHC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
14400 pcs
  • Mezua
SF3005PTHC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SF3005PTHC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119669 pcs Datuen fitxa SF3005PTHC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 300V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (TO-3P) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-3
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 300V 30A Through Hole TO-247AD (TO-3P)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 300V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 30A
Capacitance @ Vr, F 175pF @ 4V, 1MHz