SF2005GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF2005GHC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SF2005GHC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 300V 20A TO220AB
Fitxak: SF2005GHC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
SF2005GHC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SF2005GHC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 300V 20A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 212979 pcs Datuen fitxa SF2005GHC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 300V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 300V 20A Through Hole TO-220AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 300V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A
Capacitance @ Vr, F 80pF @ 4V, 1MHz