SA75AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA75AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA75AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Fitxak: SA75AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA75AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA75AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 75V 121V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1202718 pcs Datuen fitxa SA75AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.3A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA75A B0G
SA75A B0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Stockean: 763108 pcs
Deskarga: SA75A B0G.pdf
RFQ
SA75A A0G
SA75A A0G
Stockean: 762913 pcs
Deskarga: SA75A A0G.pdf
RFQ
SA75C
SA75C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 75V 127.05V DO204AC