SA70AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA70AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA70AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V DO204AC
Fitxak: SA70AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA70AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA70AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 70V 113V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1415484 pcs Datuen fitxa SA70AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.6A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA70AHE3/73
SA70AHE3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 70V 113V DO204AC
Stockean: 494098 pcs
Deskarga: SA70AHE3/73.pdf
RFQ
SA70A A0G
SA70A A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stockean: 736381 pcs
Deskarga: SA70A A0G.pdf
RFQ
SA70AHR0G
SA70AHR0G
Deskarga: SA70AHR0G.pdf
SA70A-E3/73
SA70A-E3/73
Deskarga: SA70A-E3/73.pdf
SA70A B0G
SA70A B0G
Deskarga: SA70A B0G.pdf
SA70AHB0G
SA70AHB0G
Deskarga: SA70AHB0G.pdf
SA70A
SA70A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SA70A.pdf
SA70C
SA70C
deskribapena: TVS DIODE 70V 118.65V DO204AC
Deskarga: SA70C.pdf
SA70A-E3/54
SA70A-E3/54
Deskarga: SA70A-E3/54.pdf
SA70CA
SA70CA
Deskarga: SA70CA.pdf
SA70A R0G
SA70A R0G