SA58AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA58AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA58AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO204AC
Fitxak: SA58AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA58AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA58AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1330880 pcs Datuen fitxa SA58AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.6A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA58A-E3/54
SA58A-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V DO204AC
Stockean: 619314 pcs
Deskarga: SA58A-E3/54.pdf
RFQ
SA58A R0G
SA58A R0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stockean: 671622 pcs
Deskarga: SA58A R0G.pdf
RFQ
SA58AHB0G
SA58AHB0G
Deskarga: SA58AHB0G.pdf
SA58A A0G
SA58A A0G
Deskarga: SA58A A0G.pdf
SA58A
SA58A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V DO15
Deskarga: SA58A.pdf
SA58C
SA58C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 58V 98.28V DO204AC
Deskarga: SA58C.pdf
SA58CA
SA58CA
Deskarga: SA58CA.pdf
SA58A-E3/73
SA58A-E3/73
Deskarga: SA58A-E3/73.pdf
SA58AHR0G
SA58AHR0G
Deskarga: SA58AHR0G.pdf
SA58A B0G
SA58A B0G
Deskarga: SA58A B0G.pdf
SA58AHE3/54
SA58AHE3/54