SA48AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA48AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA48AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
Fitxak: SA48AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA48AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA48AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1294738 pcs Datuen fitxa SA48AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 48V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.7A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA48AHB0G
SA48AHB0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
Stockean: 1332557 pcs
Deskarga: SA48AHB0G.pdf
RFQ
SA48A-E3/73
SA48A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 455225 pcs
Deskarga: SA48A-E3/73.pdf
RFQ
SA48A B0G
SA48A B0G
Deskarga: SA48A B0G.pdf
SA48C
SA48C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 48V 81.27V DO204AC
Deskarga: SA48C.pdf
SA48A A0G
SA48A A0G
Deskarga: SA48A A0G.pdf
SA48AHE3/73
SA48AHE3/73
Deskarga: SA48AHE3/73.pdf
SA48CA
SA48CA
Deskarga: SA48CA.pdf
SA48AHR0G
SA48AHR0G
Deskarga: SA48AHR0G.pdf
SA48AHE3/54
SA48AHE3/54
Deskarga: SA48AHE3/54.pdf
SA48AG
SA48AG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V AXIAL
Deskarga: SA48AG.pdf
SA48A R0G
SA48A R0G