SA45AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA45AHB0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA45AHB0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC
Fitxak: SA45AHB0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SA45AHB0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA45AHB0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1246740 pcs Datuen fitxa SA45AHB0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA45A-E3/54
SA45A-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC
Stockean: 579198 pcs
Deskarga: SA45A-E3/54.pdf
RFQ
SA45AHE3/54
SA45AHE3/54
Stockean: 464240 pcs
Deskarga: SA45AHE3/54.pdf
RFQ
SA45A R0G
SA45A R0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)