SA30AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA30AHB0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA30AHB0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 64.3V DO204AC
Fitxak: SA30AHB0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SA30AHB0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA30AHB0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 30V 64.3V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1447665 pcs Datuen fitxa SA30AHB0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.8A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA30AHE3/73
SA30AHE3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 30V 48.4V DO204AC
Stockean: 398075 pcs
Deskarga: SA30AHE3/73.pdf
RFQ
SA30A-E3/54
SA30A-E3/54
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO204AC
Stockean: 863194 pcs
Deskarga: SA30A-E3/54.pdf
RFQ
SA30C
SA30C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 30V 50.82V DO204AC
Deskarga: SA30C.pdf
SA30A-T
SA30A-T
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 30V 48.4V DO15