SA24AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA24AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA24AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 50.1V DO204AC
Fitxak: SA24AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA24AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA24AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 24V 50.1V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1456412 pcs Datuen fitxa SA24AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 50.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.4A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA24A-E3/54
SA24A-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 24V 38.9V DO204AC
Stockean: 193940 pcs
Deskarga: SA24A-E3/54.pdf
RFQ
SA24AG
SA24AG
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 24V 38.9V AXIAL
Stockean: 4823 pcs
Deskarga: SA24AG.pdf
RFQ
SA24A A0G
SA24A A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 24V 50.1V DO204AC
Deskarga: SA24A A0G.pdf
SA24AHE3/73
SA24AHE3/73
Deskarga: SA24AHE3/73.pdf
SA24AHR0G
SA24AHR0G
Deskarga: SA24AHR0G.pdf
SA24A B0G
SA24A B0G
Deskarga: SA24A B0G.pdf
SA24AHB0G
SA24AHB0G
Deskarga: SA24AHB0G.pdf
SA24A-E3/73
SA24A-E3/73
Deskarga: SA24A-E3/73.pdf
SA24A R0G
SA24A R0G