SA22AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA22AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA22AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 46.6V DO204AC
Fitxak: SA22AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA22AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA22AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 22V 46.6V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1576840 pcs Datuen fitxa SA22AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 46.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.7A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA22AHE3/54
SA22AHE3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 22V 35.5V DO204AC
Stockean: 529824 pcs
Deskarga: SA22AHE3/54.pdf
RFQ
SA22A
SA22A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 22V 35.5V DO15