SA16AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA16AHB0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA16AHB0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 16V 26V DO204AC
Fitxak: SA16AHB0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SA16AHB0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA16AHB0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 16V 26V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1373919 pcs Datuen fitxa SA16AHB0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Produktu erlazionatuak
SA16A-E3/73
SA16A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V DO204AC
Stockean: 410955 pcs
Deskarga: SA16A-E3/73.pdf
RFQ
SA16AHR0G
SA16AHR0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stockean: 652794 pcs
Deskarga: SA16AHR0G.pdf
RFQ
SA16AG
SA16AG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V AXIAL
Deskarga: SA16AG.pdf
SA16A R0G
SA16A R0G