SA150AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA150AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA150AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO204AC
Fitxak: SA150AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA150AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA150AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1382174 pcs Datuen fitxa SA150AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Produktu erlazionatuak
SA150A R0G
SA150A R0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V DO204AC
Stockean: 663803 pcs
Deskarga: SA150A R0G.pdf
RFQ
SA150A A0G
SA150A A0G
Stockean: 722949 pcs
Deskarga: SA150A A0G.pdf
RFQ
SA150AHE3/73
SA150AHE3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SA150AHE3/73.pdf
SA150C
SA150C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 150V 255.15V DO204AC