SA12AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA12AHB0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA12AHB0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO204AC
Fitxak: SA12AHB0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SA12AHB0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA12AHB0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1579644 pcs Datuen fitxa SA12AHB0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.3A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Produktu erlazionatuak
SA12A-E3/73
SA12A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AC
Stockean: 477872 pcs
Deskarga: SA12A-E3/73.pdf
RFQ
SA12A-T
SA12A-T
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V DO15