SA110AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA110AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA110AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 177V DO204AC
Fitxak: SA110AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA110AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA110AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 110V 177V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1568859 pcs Datuen fitxa SA110AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 177V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA110AHR0G
SA110AHR0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V DO204AC
Stockean: 797913 pcs
Deskarga: SA110AHR0G.pdf
RFQ
SA110C
SA110C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 110V 185.85V DO204AC
Stockean: 662022 pcs
Deskarga: SA110C.pdf
RFQ
SA110AHB0G
SA110AHB0G
Deskarga: SA110AHB0G.pdf
SA110A A0G
SA110A A0G
Deskarga: SA110A A0G.pdf
SA110A
SA110A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 110V 177V DO15
Deskarga: SA110A.pdf
SA110AHE3/73
SA110AHE3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SA110AHE3/73.pdf
SA110A-E3/54
SA110A-E3/54
Deskarga: SA110A-E3/54.pdf
SA110A B0G
SA110A B0G
Deskarga: SA110A B0G.pdf
SA110A R0G
SA110A R0G