S15KCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15KCHR7G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S15KCHR7G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
Fitxak: S15KCHR7G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3400 pcs
  • Mezua
S15KCHR7Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S15KCHR7G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 362781 pcs Datuen fitxa S15KCHR7G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 800V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 800V 15A Surface Mount DO-214AB (SMC) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 800V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 15A Capacitance @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S15MC R7G
S15MC R7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB
Stockean: 371951 pcs
Deskarga: S15MC R7G.pdf
RFQ
S15KC R7G
S15KC R7G
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
Stockean: 130950 pcs
Deskarga: S15KC R7G.pdf
RFQ
S15MC M6G
S15MC M6G
deskribapena: DIODE GEN PURP 15A DO214AB
Deskarga: S15MC M6G.pdf
S15KLWHRVG
S15KLWHRVG
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W
Deskarga: S15KLWHRVG.pdf
S15MCHR7G
S15MCHR7G
Deskarga: S15MCHR7G.pdf
S15KC M6G
S15KC M6G