S12KCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S12KCHR7G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S12KCHR7G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB
Fitxak: S12KCHR7G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Mezua
S12KCHR7Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S12KCHR7G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 419939 pcs Datuen fitxa S12KCHR7G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 800V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak S12KCHR7GTR
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 800V 12A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 800V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 12A
Capacitance @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S12K
S12K
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 12A DO4
Stockean: 21006 pcs
Deskarga: S12K.pdf
RFQ
S12KC M6G
S12KC M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB
Stockean: 447482 pcs
Deskarga: S12KC M6G.pdf
RFQ
S12MC R7G
S12MC R7G
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
Deskarga: S12MC R7G.pdf
S12KCHM6G
S12KCHM6G
Deskarga: S12KCHM6G.pdf
S12KC V6G
S12KC V6G
Deskarga: S12KC V6G.pdf
S12KC V7G
S12KC V7G
Deskarga: S12KC V7G.pdf
S12KR
S12KR
deskribapena: DIODE GEN PURP REV 800V 12A DO4
Deskarga: S12KR.pdf
S12M
S12M
deskribapena: DIODE GEN PURP 1000V 12A DO4
Deskarga: S12M.pdf
S12KC R7G
S12KC R7G
Deskarga: S12KC R7G.pdf
S12MC V6G
S12MC V6G
deskribapena: DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Deskarga: S12MC V6G.pdf
S12MC V7G
S12MC V7G
Deskarga: S12MC V7G.pdf
S12MC M6G
S12MC M6G