S12JCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S12JCHR7G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S12JCHR7G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 12A DO214AB
Fitxak: S12JCHR7G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3400 pcs
  • Mezua
S12JCHR7Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S12JCHR7G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 12A DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 435067 pcs Datuen fitxa S12JCHR7G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 12A Surface Mount DO-214AB (SMC) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 600V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 12A Capacitance @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S12KC R7G
S12KC R7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB
Stockean: 415407 pcs
Deskarga: S12KC R7G.pdf
RFQ
S12JR
S12JR
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP REV 600V 12A DO4
Stockean: 32786 pcs
Deskarga: S12JR.pdf
RFQ
S12KC V7G
S12KC V7G
Deskarga: S12KC V7G.pdf
S12K
S12K
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 12A DO4
Deskarga: S12K.pdf
S12KC V6G
S12KC V6G
Deskarga: S12KC V6G.pdf
S12JC V6G
S12JC V6G
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 12A DO214AB
Deskarga: S12JC V6G.pdf
S12KC M6G
S12KC M6G
Deskarga: S12KC M6G.pdf
S12JC V7G
S12JC V7G
Deskarga: S12JC V7G.pdf
S12JC R7G
S12JC R7G
Deskarga: S12JC R7G.pdf
S12J
S12J
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 12A DO4
Deskarga: S12J.pdf
S12JC M6G
S12JC M6G