S10KCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S10KCHR7G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S10KCHR7G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 800V 10A DO214AB
Fitxak: S10KCHR7G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3400 pcs
  • Mezua
S10KCHR7Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S10KCHR7G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 800V 10A DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 448940 pcs Datuen fitxa S10KCHR7G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 800V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 800V 10A Surface Mount DO-214AB (SMC) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 800V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A Capacitance @ Vr, F 60pF @ 4V, 1MHz
Produktu erlazionatuak
S10KC M6G
S10KC M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 10A DO214AB
Stockean: 522338 pcs
Deskarga: S10KC M6G.pdf
RFQ
S10KL-TP
S10KL-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE 1A SMC DO214AB
Stockean: 5324 pcs
Deskarga: S10KL-TP.pdf
RFQ
S10KC V6G
S10KC V6G