S10JCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S10JCHR7G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S10JCHR7G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 10A DO214AB
Fitxak: S10JCHR7G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
S10JCHR7Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S10JCHR7G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 10A DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168305 pcs Datuen fitxa S10JCHR7G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak S10JCHR7GCT
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 10A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 600V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A
Capacitance @ Vr, F 60pF @ 4V, 1MHz
Produktu erlazionatuak
S10K0C-P03MJG0-4500
S10K0C-P03MJG0-4500
fabrikatzaileak: ODU
deskribapena: CONN PLUG MALE 3POS GOLD SOLDER
Stockean: 2189 pcs
Deskarga: S10K0C-P03MJG0-4500.pdf
RFQ
S10K
S10K
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PWR PLUG 2X5.5MM SOLDER
Stockean: 12546 pcs
Deskarga: S10K.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: ODU
Deskarga: S10K0C-P03MJG0-3500.pdf
S10JC V7G
S10JC V7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 10A DO214AB
Deskarga: S10JC V7G.pdf
S10JC M6G
S10JC M6G
Deskarga: S10JC M6G.pdf
S10K-TP
S10K-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE GEN PURP 800V 10A DO214AB