MBRF20L120CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF20L120CTHC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF20L120CTHC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTT 120V ITO220AB
Fitxak: MBRF20L120CTHC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MBRF20L120CTHC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF20L120CTHC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTT 120V ITO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168214 pcs Datuen fitxa MBRF20L120CTHC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 120V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 120V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A