MBRF16150HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF16150HC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRF16150HC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 16A ITO220AC
Fitxak: MBRF16150HC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MBRF16150HC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRF16150HC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 16A ITO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 234673 pcs Datuen fitxa MBRF16150HC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 950mV @ 16A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea ITO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Full Pack Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 150V 16A Through Hole ITO-220AC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 150V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 16A Capacitance @ Vr, F -