MBR10200HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR10200HC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR10200HC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC
Fitxak: MBR10200HC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MBR10200HC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR10200HC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300535 pcs Datuen fitxa MBR10200HC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.05V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 10A Through Hole TO-220AC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -