ES15DLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
ES15DLWHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ES15DLWHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE, SUPER FAST
Fitxak: ES15DLWHRVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ES15DLWHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ES15DLWHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE, SUPER FAST Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 827563 pcs Datuen fitxa ES15DLWHRVG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 950mV @ 1.5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123W Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123W
Beste izenak ES15DLWHRVGTR Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 1.5A Surface Mount SOD-123W
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1.5A
Capacitance @ Vr, F 24pF @ 4V, 1MHz