BZD27C68P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C68P RVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZD27C68P RVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA
Fitxak: BZD27C68P RVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZD27C68P RVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZD27C68P RVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 156059 pcs Datuen fitxa BZD27C68P RVG.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 68V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea Sub SMA
Series - Energia - Max 1W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-219AB
Beste izenak BZD27C68P RVGCT
BZD27C68P RVGCT-ND
BZD27C68PRVGCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 68V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 51V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZD27C68P-HE3-18
BZD27C68P-HE3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Stockean: 657427 pcs
Deskarga: BZD27C68P-HE3-18.pdf
RFQ
BZD27C68P-HE3-08
BZD27C68P-HE3-08
Stockean: 758975 pcs
Deskarga: BZD27C68P-HE3-08.pdf
RFQ
BZD27C68P RQG
BZD27C68P RQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA
Deskarga: BZD27C68P RQG.pdf
BZD27C68P-E3-18
BZD27C68P-E3-18
Deskarga: BZD27C68P-E3-18.pdf
BZD27C68P RTG
BZD27C68P RTG
Deskarga: BZD27C68P RTG.pdf
BZD27C68P-M-08
BZD27C68P-M-08
deskribapena: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Deskarga: BZD27C68P-M-08.pdf
BZD27C68P RUG
BZD27C68P RUG
Deskarga: BZD27C68P RUG.pdf
BZD27C68P-M-18
BZD27C68P-M-18
Deskarga: BZD27C68P-M-18.pdf
BZD27C68P R3G
BZD27C68P R3G
Deskarga: BZD27C68P R3G.pdf
BZD27C68P RFG
BZD27C68P RFG
Deskarga: BZD27C68P RFG.pdf
BZD27C68P-E3-08
BZD27C68P-E3-08
Deskarga: BZD27C68P-E3-08.pdf
BZD27C68P RHG
BZD27C68P RHG