BZD27C62PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C62PWHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZD27C62PWHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 62V 1W SOD123W
Fitxak: BZD27C62PWHRVG.pdf
  • Mezua
BZD27C62PWHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZD27C62PWHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ZENER 62V 1W SOD123W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 798334 pcs Datuen fitxa BZD27C62PWHRVG.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 62V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD123W
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123W
Beste izenak BZD27C62PWHRVG
BZD27C62PWHRVG-ND
BZD27C62PWHTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 62V 1W ±5% Surface Mount SOD123W Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 47V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZD27C68P MTG
BZD27C68P MTG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA
Stockean: 1142799 pcs
Deskarga: BZD27C68P MTG.pdf
RFQ
BZD27C68P M2G
BZD27C68P M2G
Stockean: 1162556 pcs
Deskarga: BZD27C68P M2G.pdf
RFQ
BZD27C62PW RVG
BZD27C62PW RVG
deskribapena: DIODE ZENER 62V 1W SOD123W
Deskarga: BZD27C62PW RVG.pdf
BZD27C68P RFG
BZD27C68P RFG