BZD27C47P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C47P RVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZD27C47P RVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 47V 1W SUB SMA
Fitxak: BZD27C47P RVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZD27C47P RVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZD27C47P RVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ZENER 47V 1W SUB SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 758185 pcs Datuen fitxa BZD27C47P RVG.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 47V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea Sub SMA
Series - Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-219AB
Beste izenak BZD27C47P RVGTR
BZD27C47P RVGTR-ND
BZD27C47PRVGTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 45 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 47V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 36V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZD27C47P-E3-18
BZD27C47P-E3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Stockean: 659166 pcs
Deskarga: BZD27C47P-E3-18.pdf
RFQ
BZD27C47P-HE3-08
BZD27C47P-HE3-08
Stockean: 664605 pcs
Deskarga: BZD27C47P-HE3-08.pdf
RFQ
BZD27C47P-HE3-18
BZD27C47P-HE3-18
Deskarga: BZD27C47P-HE3-18.pdf
BZD27C47P RHG
BZD27C47P RHG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 47V 1W SUB SMA
Deskarga: BZD27C47P RHG.pdf
BZD27C47P RQG
BZD27C47P RQG
Deskarga: BZD27C47P RQG.pdf
BZD27C47P-M-08
BZD27C47P-M-08
deskribapena: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Deskarga: BZD27C47P-M-08.pdf
BZD27C47P RFG
BZD27C47P RFG
Deskarga: BZD27C47P RFG.pdf
BZD27C47P R3G
BZD27C47P R3G
Deskarga: BZD27C47P R3G.pdf
BZD27C47P-M-18
BZD27C47P-M-18
Deskarga: BZD27C47P-M-18.pdf
BZD27C47P RUG
BZD27C47P RUG
Deskarga: BZD27C47P RUG.pdf
BZD27C47P RTG
BZD27C47P RTG