BZD27C30P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C30P RVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZD27C30P RVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA
Fitxak: BZD27C30P RVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZD27C30P RVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZD27C30P RVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 836754 pcs Datuen fitxa BZD27C30P RVG.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 30V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea Sub SMA
Series - Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-219AB
Beste izenak BZD27C30P RVGTR
BZD27C30P RVGTR-ND
BZD27C30PRVGTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 30V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 22V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZD27C30P-M-08
BZD27C30P-M-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Stockean: 851990 pcs
Deskarga: BZD27C30P-M-08.pdf
RFQ
BZD27C30P-M-18
BZD27C30P-M-18
Stockean: 835918 pcs
Deskarga: BZD27C30P-M-18.pdf
RFQ
BZD27C30P RHG
BZD27C30P RHG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA
Deskarga: BZD27C30P RHG.pdf
BZD27C30P RTG
BZD27C30P RTG
Deskarga: BZD27C30P RTG.pdf
BZD27C30P RUG
BZD27C30P RUG
Deskarga: BZD27C30P RUG.pdf
BZD27C30P-E3-08
BZD27C30P-E3-08
deskribapena: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Deskarga: BZD27C30P-E3-08.pdf
BZD27C30P RFG
BZD27C30P RFG
Deskarga: BZD27C30P RFG.pdf
BZD27C30P RQG
BZD27C30P RQG
Deskarga: BZD27C30P RQG.pdf
BZD27C30P-E3-18
BZD27C30P-E3-18
Deskarga: BZD27C30P-E3-18.pdf
BZD27C30P R3G
BZD27C30P R3G