BZD27C27PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C27PWHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZD27C27PWHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 1W SOD123W
Fitxak: BZD27C27PWHRVG.pdf
  • Mezua
BZD27C27PWHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZD27C27PWHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ZENER 27V 1W SOD123W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 928478 pcs Datuen fitxa BZD27C27PWHRVG.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD123W
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123W
Beste izenak BZD27C27PWHRVG
BZD27C27PWHRVG-ND
BZD27C27PWHTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 27V 1W ±5% Surface Mount SOD123W Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 20V